Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją. Jest to małe kameralne osiedle stworzone z zespołu 3 budynków jednorodzinnych dwulokalowych, parterowych z użytkowym poddaszem.

Nasza kolejna inwestycja to kolejne małe, kameralne osiedle. Tworzy je zespół 3 budynków jednorodzinnych dwulokalowych,  parterowych z użytkowym poddaszem.  Budynki położone są w niewielkiej odległości od centrum miasta, z łatwym do niego dojazdem. Zlokalizowane blisko do rozległych terenów rekreacyjnych w rejonie jeziora Miedwie. Z prostym dostępem do przestrzeni zielonych Puszczy Bukowej oraz Puszczy Wkrzańskiej.  Pobliska powstająca stacja Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej zapewni szybki dojazd do Centrum Szczecina, Polic, Gryfina lub Stargardu.

Każdy budynek posiada własny garaż oraz położony jest na sporej wielkości działce na której zmieści się grill i taras. Rozplanowanie wnętrza oraz układ pokoi pomogą się pomieścić nawet dużej rodzinie.

Teren jest w całości ogrodzony. Energooszczędna technologia budowy gwarantuje bardzo niskie koszty ogrzewania, dodatkowo pomniejszane o wykorzystanie mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. A nowoczesne kotły gazowe zapewniają szybkie nagrzanie dowolnych ilości ciepłej wody.

Wyposażenie domów w oddzielne biologiczne oczyszczalnie ścieków o wysokiej sprawności gwarantuje tani i praktycznie bezobsługowy system radzenia sobie z nieczystościami.

W dzisiejszych czasach,  jak nigdy wcześniej szukać będziemy bezpiecznego azylu dla nas i najbliższych, zdrowego klimatu, domu w którym możemy mieszkać, pracować na co dzień, ale i odpoczywać weekendowo.

Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.

PLAN OSIEDLA

4 – sprzedane
6 – sprzedane

ELEWACJA

W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

jezioro Miedwie i kompleks plaż

15min.

plaża i kąpielisko Dąbie

20min.

tereny leśne – Puszcza Bukowa/Nadleśnictwo Kliniska

5min.

dojazd do autostrady A6 Berlin – Trójmiasto

8min.

dojazd do drogi S3 w kierunku na Gorzów

12min.

szpital Zdunowo

29min. pieszo
5min. autem

przychodnia rodzinna, ul. Wiślana 14

6min. autobusem

biedronka, ul. Bałtycka 25a

5min. autem

centrum Szczecina

15min. autem

centra handlowe – Outlet Park Szczecin , Galeria Gryf

Komunikację zapewniają linie autobusowe zwykłe 73, 93, pospieszna G oraz nocna 534.

oraz SKM – przystanek Szczecin Zdunowo (w budowie)