W dolinie Leszczyńca – SPRZEDANY

W dolinie Leszczyńca – SPRZEDANY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją. Jest to dom jednorodzinny z garażem usytułowany na pięknej działce na skraju Puszczy Bukowej.

Nasza kolejna inwestycja to nasz modelowy dom jednorodzinny ADLER w wersji z garażem.  Budynek powstaje w spokojnej dzielnicy Szczecina – Płoni przy ulicy Sennej. Posesja zlokalizowana jest na skraju kompleksu Puszczy Bukowej – zielonych płuc Szczecina. Gwarantuje nam to codzienny zapach lasu oraz ciszę, przerywaną jedynie śpiewem ptaków.

ADLER to parterowy budynek z użytkowym poddaszem oraz dwuspadowym dachem. Do budynku przylega jednostanowiskowy garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Dom posiada 5 pokoi (4 na poddaszu, jeden na parterze), spory salon z dużym aneksem kuchennym, 2 łazienki oraz pomieszczenie techniczne.

Posesja jest w całości ogrodzona, a energooszczędna technologia budowy gwarantuje bardzo niskie koszty ogrzewania, dodatkowo pomniejszane o wykorzystanie mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. A nowoczesny kocioł gazowy zapewni szybkie nagrzanie dowolnych ilości ciepłej wody.

Budynek zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną, gwarantującą praktycznie samowystarczalność energetyczną.

Na działce zlokalizowana będzie wysokiej klasy biologiczna oczyszczalnia ścieków, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji praktycznie bezobsługowym systemie radzenia sobie z nieczystościami.

DZIAŁKA

Położenie działki gwarantuje stosunkowo szybki i bezproblemowy dojazd do centrum Szczecina lub Pyrzyc, Stargardu oraz węzła autostrady A6 w Kijewie. Nieopodal przebiegają  trasy linii autobusowych 72 i 79. W niedalekiej odległości znajdują centra handlowe, tereny rekreacyjne, szkoły publiczne, szpital, baza gastronomiczna.

ELEWACJA

Zamieszkaj za nami już dziś w „pięknych okolicznościach przyrody”

Domy Partner – Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.